درباره ما

برای پیشبرد برنامه های تجاری خود ایجاد ، مدیریت و پرورش روابط استراتژیک با سایر سازمان های داخلی و بین المللی و سازمان های دولتی ، که به مشتریان ما امکان می دهد از تخصص ، فناوری و دارایی معنوی آن شرکا برای گسترش محصولات ، خدمات ، عملکردها و یا دسترسی به بازار استفاده کنند. به عنوان بخشی از خدمات ما ، ما گزینه های توسعه کسب و کار را برای مشاغل کوچک و کارآفرینان خارجی که به دنبال ایجاد حضور خود در ترکیه هستند ، و همچنین در محل ورود متخصصان مشاغل بومی زبان هنگام ورود به بازارهای خارجی ارائه می دهیم.

در زمینه حقوقی ، ما در زمینه های زیر تمرکز می کنیم: مهاجرت در تجارت ، سرمایه گذاری های خارجی ، املاک و مستغلات ، اداری ، قراردادها ، قانون کار و اشتغال و انطباق شرکتهای داخلی.

قوت ما در اشتیاق و فداکاری ما برای ارائه یک سرویس جامع و تعهد ما به کیفیت است. شبکه جهانی با ایجاد یک رابطه شخصی با مشتریان و ارائه خدمات به آنها به عنوان یک نقطه از تماس ، خود را از رقبای خود متمایز می کند.

شبکه مستقر در لندن مستقر در لندن یک شرکت مشاوره ای است که راه حل های سفارشی برای جنبه های تجاری و حقوقی برای مشاغل و کارآفرینان ارائه می دهد. ما به سالها تجربه متکی هستیم که شرکا و همکاران ما در زمینه های تجاری ، املاک و مستغلات و زمینه های حقوقی دارند – که به ما امکان ارائه خدمات چند رشته ای با کیفیت بالا ، قابل اعتماد را می دهد. شبکه جهانی طیف کاملی از خدمات جهانی تحرک را برای کارمندان و شرکتهایی که به دنبال جابجایی به ترکیه و انگلیس هستند ، فراهم می کند.

شبکه جهانی که در سال 2004 تأسیس شد ، در خدمت برخی از شرکتهای معتبر جهان است. برقراری و حفظ روابط محکم با مقامات و اطمینان از بهینه سازی منابع برای مشتریان ما بسیار مهم است. تیم شبکه جهانی چالش های کلیدی را که هنگام جابجایی به یک کشور جدید با آنها روبرو هستید ، درک می کند.

در عرصه تجارت ، ما به مشتریان خود در انتخاب و شکل دادن به مؤثرترین فرمهای نهادهای تجاری برای اهداف خاص خود (مانند شرکت ، شرکتهای با مسئولیت محدود و مشارکتها و غیره) کمک می کنیم. برای به دست آوردن بودجه کافی برای پروژه های خود. برای به دست آوردن مجوزها و مجوزهای لازم

آنچه ما پیشنهاد می کنیم

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی چند رشته ای در مورد حقوق تجارت و مقررات اداری ، مهاجرت تجارت به ترکیه و انگلیس ، قانون کار و اشتغال و انطباق شرکتهای داخلی.

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار برای کارآفرینان خارج از کشور و مشاغل کوچک به دنبال ایجاد حضور خود یا گسترش فعالیتهای تجاری خود به ترکیه و انگلیس است.

مشاوره املاک و مستغلات

انواع معاملات املاک و مستغلات در ترکیه و ایالات متحده ، از جمله املاک مسکونی و تجاری ، زمین خالی ، دارایی های کشاورزی ، تأسیسات تولیدی و تأسیسات ذخیره سازی.

مخاطب

NETWORK GLOBAL

105, Thomsbeach Road
LONDON – SE6 1EY – UK.

Tel: +44 7387 969587

İstmarina S2 Blok Kat: 23
Kartal / İSTANBUL – TR

Tel:  +90 216 494 0794

info@networkglb.com

Join our Newsletter

We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.

Contact Us

We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.